top of page
FÍHA TRALALA
FÍHA TRALALA

FÍHA TRALALA

Pesničková šou FÍHA tralala pre najmenších divákov

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

21. 3. 2024, 17:00

DK Ružinov, Veľká sála, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Pozývame vás na osobné stretnutie s vašou obľúbenou FÍHOU počas veľkej pesničkovej šou aj vo vašom meste, kde zaznie až 23 najobľúbenejších hitov. Škriatok FÍHA je zárukou toho, že z predstavenia odchádzate naplnení radosťou. Pre svojich fanúšikov pripravila FÍHA tralala novú rozprávkovú šou! Môžete sa tešiť na vaše obľúbené pesničky a rozprávkové postavičky, ktoré poznáte z hudobných filmov BUMBARASA či Farebný svet. Nový program bude plný prekvapení!

PRÍĎTE SI ZASPIEVAŤ A ZATANCOVAŤ SO ŠKRIATKOM FÍHA

Pesničky ako Budík, Idem kva kva k vám, Bum bác či Bumbarasa nemusíme fanúšikom škriatka FÍHA predstavovať. Ako však dopadne románik medzi tatrovkou a bagrom? A zatancuje Dino Discotekus na kredenci latino? Ponorte sa s nami do sveta škriatka FÍHA, na koncerte sa zabavia hudobníci, športovci aj bifľošky – všetci budeme super kamoši a kamošky.

ROZCVIČKA S FÍHOU AJ OBED S ROBOTOM

Počas rozcvičky vaše nohy robia dupi dupi a ruky robia ťapi ťapi. Ako to však znie, keď sa rozcvičuje celý kŕdeľ detí aj s rodičmi v kultúrnom dome alebo divadle? Zažiť to môžete na vlastnej koži a popritom sa dozviete, či pán Robot vyjedol iba slivkový kompót a ako Myšky z knižky zvládli veľké upratovanie.

KONCERTUJEME PO CELOM SLOVENSKU AJ V ČESKU

V desiatkach miest na celom Slovensku aj v Česku sa môžete stretnúť so svojou obľúbenou Fíhou, Budíkom, Dinom, Robotom, myškami aj žabkami a ďalšími kamarátmi škriatka FÍHA. Tancovať, spievať, skákať, smiať sa a kričať je dovolené počas celého koncertu! Dobrou náladou počas koncertu sa „nakazia“ všetci – aj ocko s mamičkou.

Dĺžka predstavenia:

60 minút

Účinkujú: 

FÍHA Tralala, Myšky z knižky, Žabky, Budík, pán Robot, Dino Discotekus.

Dĺžka predstavenia: 

50 minút

Vstupné:

Zvýhodnená cena vstupenky 10 € /osoba

Predaj vstupeniek:

vstupenky v sieti ticketportal

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page