top of page
Bez názvu-4.jpg
Ružinov seniorom.jpg
O FESTIVALE

RUŽINOV OSLAVUJE MESIAC SENIOROV
DIVADELNÝMI HITMI

 

Blíži sa mesiac október a s ním prichádza obdobie venované jednej z najdôležitejších skupín obyvateľov - našim drahým seniorom. Mestská časť Bratislava Ružinov sa rozhodla tomuto významnému mesiacu venovať osobitnú pozornosťou a prichystala pre nich bohatý a pestrý program plný kultúry a zábavy. Hlavnou témou tohto ročníka sú divadelné hity. Vstup na všetky podujatia je voľný!
 

Celý október bude v Ružinove sústredený na oslavy a aktivity pre seniorov. Cieľom je nielen vytvoriť príležitosť na zábavu a oddych, ale aj zdôrazniť význam, ktorý starší ľudia prinášajú do našich životov. Program pre Mesiac seniorov bude pestrý a rôznorodý, zahŕňajúci rôzne aktivity, vzdelávacie workshopy a kultúrne podujatia.

3. - 31. OKTÓBER 2023
 RUŽINOV SENIOROM 

DIVADLÁ | KONCERTY | PREDNÁŠKY | WORKSHOPY

„Naša divadelná tematika sa bude zaoberať skvelými divadelnými predstaveniami. Chceme, aby naši seniori zažili nezabudnuteľné chvíle pri sledovaní kvalitných inscenácií. Veríme, že umenie má silu prepojiť nás a prebudiť emócie, a preto sme pre našich seniorov vybrali inscenácie, ktoré sú plné vášne, humoru a hlbokých myšlienok.“

Martin Chren
starosta Ružinova 

PROGRAM

PROGRAM

REGISTRÁCIA
INFORMÁCIE

DÔLEŽTÉ INFORMÁCIE O ÚČASTI NA PODUJATIACH

Online registrácia:

Pre zabezpečenie vašej účasti je nevyhnutné sa bezplatne zaregistrovať online na tejto stránke. Vyberte si tie, ktoré vás zaujímajú, a vyplňte registračný formulár v danej udalosti. Na divadelné predstavenia „Na srdci mi hraj!, Alžbeta Báthory, PACHO - Zbojník z Hybe a Milenec“  máte možnosť registrácie len na jedno predstavenie. Ak sa registrujete na viacero divadelných predstavení, vaša registrácia bude neplatná a zrušená.

Účastníci:

Podujatia sú určené výlučne pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove.

 

Súhlas:

S odoslaním registrácie dávate súhlas, že pri vstupe na podujatie vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Toto opatrenie nám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých účastníkov.

 

Osobná registrácia:

Máte možnosť si registráciu spraviť aj osobne na informáciách v DK Ružinov, Ružinovská 28. Informačný pult je pre vás k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 hodín. Naši pracovníci vám ochotne pomôžu s registráciou a zodpovedia vaše otázky.

KONTAKT

KONTAKT

cultus@cultusruzinov.sk
+421 0911 146 639
CULTUS Ružinov
Ružinovská 28

bottom of page