top of page
448x348.jpg
ZAČÍNAME UŽ O
Zdroj_Cultus Ružinov (4).jpg
O HODOCH

RUŽINOVSKÉ HODOVÉ SLÁVNOSTI:
koncerty, gurmánske pochúťky a česká megahviezda Marie Rottrová

 

Ružinovské hodové slávnosti sa opäť vracajú a tento rok sľubujú ešte väčší zážitok z hudby a gastronómie. Dňa 23. a 24. septembra sa Park A. Hlinku v Ružinove stane miestom nekonečnej zábavy, a to vďaka pestrej a bohatej ponuke koncertov a chutného jedla. Hlavnou hviezdou bude vynikajúca Marie Rottrová so svojou hudobnou skupinou.

 

Jedným z hlavných lákadiel Ružinovských hodových slávností budú skvelé koncerty, ktoré potešia milovníkov hudby rôznych žánrov. Na pódiu sa predstavia známe mená a hudobné skupiny, vrátane obľúbených umelcov ako Kali, Miro Jaroš, Queenmania a Peter Pačut, Backwards, Fragile, Fíha Tralala, Monika Rigó a veľa ďalších.

1080x1080_hody.jpg

"Máme veľkú radosť z toho, že môžeme opäť priniesť do Ružinova obľúbené hodové slávnosti. Verím, že to budú dva dni plné radosti a zábavy. Pripravili sme program pre všetky vekové kategórie a jeho súčasťou budú okrem iných aj koncerty od Mira Jaroša, ktorý určite urobí radosť deťom, cez Fragile, Kaliho až po spevácku ikonu Marie Rottrovú. Naším cieľom je vytvoriť príjemné a nezabudnuteľné chvíle, ktoré si všetci budú dlho pamätať,"

Martin Chren
starosta Ružinova 

PROGRAM

PROGRAM

MAPA
5_SLIDE_HODY.jpg
PARTNERI

ĎAKUJEME PARTNEROM PODUJATIA

 ORGANIZÁTORI 

 PARTNERI 

KONTAKT

KONTAKT

bottom of page