top of page

Ružinovský detský karneval: Zábava pre celú rodinu plná hudby, divadiel a tvorivosti!Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok na nadchádzajúcom Ružinovskom detskom karnevale, ktorý sa uskutoční v Dome kultúry Ružinov, Ružinovská 28. Ozdobte svoj kalendár červeným srdiečkom na 4. februára 2024, od 15:00 do 18:00 hodiny, a príďte si vychutnať trochu veselosti a radosti!


Tento karneval prinesie pestrý program pre deti všetkých vekových kategórií. Jedným z hlavných lákadiel bude muzikálová rozprávka Snehulienka a trpaslíci, ktorá poteší všetky malé srdcia. Okrem toho sa môžu deti tešiť na fascinujúce divadelné predstavenie Čarovanie s Jajou, ktoré privedie do života fantastické príbehy.


Nebude chýbať ani priestor pre tvorivé dielne, kde sa deti môžu vyblázniť a naplno prejaviť svoju kreativitu. Pre malých milovníkov obľúbených postavičiek Barbie a autíčok Hot Wheels prichádza Mattel párty s neobmedzeným zábavným vyžitím. Spestrením celého karnevalu bude veselá dvojica Tom a Elo, ktorí vás zabavia medzi predstaveniami. Na predstavenia, "Snehulienka a trpaslíci" a " Čarovanie s Jajou", si treba vopred bezplatne rezervovať miesto na www.cultusruzinov.sk.

Ružinovský detský karneval je skvelou príležitosťou stráviť kvalitný čas s rodinou a vytvoriť spomienky, ktoré budú dlho žiť v srdciach všetkých účastníkov. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a pridajte sa k nám na oslavu radosti a zábavy!

Vstup na Ružinovský detský karneval je zadarmo.

 

Tešíme sa na vás v Dome kultúry Ružinov - mieste, kde sa stretne smiech, hudba a radostná energia detí! Program:

Foyer 15:00, 16:00 a 17:00 Tom a Elo - zábavné vystúpenie 15:00 - 18:00 Mattel párty 15:00 - 18:00 Tvorivé dielne

Veľká sála

15:30 a 17:00 Snehulienka a trpaslíci - muzikálová rozprávka Malá sála 15:30 a 17:00 Čarovanie s JaJou - detské divadlo

           

Podujatie podporili

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Comments


bottom of page