top of page
452x325_bgadvent_edited.jpg
zdroj_CULTUS Ružinov_edited.jpg
O ADVENTE

  1. -17. DECEMBER 2023  
  ADVENT  
  V RUŽINOVE  

ZAČÍNAME UŽ O

RUŽINOV OŽÍVA: INTERAKTÍVNY BETLEHEM S VIAC AKO 30 POSTAVIČKAMI V RÁMCI ADVENTU!

 

Obdobie pokoja, lásky a zamyslenia – tak môžeme charakterizovať skutočný význam adventu. Advent je pre kresťanov časom čakania a duchovnej prípravy na Vianoce a preto si Ružinov pripravil adventný program pre všetkých.
 

Ružinov pripravil v rámci adventu úplne nový betlehem, plný pohybu a interaktívnych zážitkov. Pred Domom kultúry Ružinov nájdete viac ako 30 tematických postavičiek a môžete sa tešiť na rozmanité interaktívne časti. V betleheme máte možnosť sami ovládať jeho príbeh prostredníctvom tlačidiel. Dokážete aktivovať rôzne časti a sledovať, ako sa vaša voľba prenáša do pohybu. Každá časť betlehemu ponúka jedinečný príbeh a zážitok. Betlehem bude otvorený iba počas podujatí v rámci Adventu v Ružinove.

1200x628_advent.jpg

"Aktívny prístup k tradíciám a inovácie spojené do jedného - to je náš nový betlehem v Ružinove. Verím, že táto interaktívna forma prinesie obyvateľom a návštevníkom radosť a nezabudnuteľné zážitky počas adventu. Teším sa, že spoločne oslávime túto vianočnú sezónu s magickým dotykom pohyblivého betlehema pred Domom kultúry Ružinov. Nech vám vianočné svetlá prinášajú radosť a pokoj.,“
Martin Chren
starosta Ružinova 

starosta_467x395_advent.jpg
PROGRAM

PROGRAM

REGISTRÁCIA
KONTAKT

KONTAKT

bottom of page