top of page

Nová životná etapa Oľgy Belešovej! Sťahuje sa do nového...

Dom kultúry Ružinov v Bratislave sa môže pochváliť prírastkom do svojej umeleckej rodiny - Divadlom pART of ART. Toto nové divadlo prichádza s prestížnym názvom, ktorým je sprevádzaná slovenská herečka, autorka a moderátorka Oľga Belešová, ktorá je hlavnou principálkou tohto divadla. Oľga Belešová je dobre známou tvárou na slovenskej hereckej scéne a prinesie do Domu kultúry Ružinov nový dych umeleckej tvorby.

Oľga Belešová

V Divadle pART of ART sa predstavia aj talentované herecké osobností vrátane Oľgy Belešovej, Karin Haydu, Romana Pomajba a Števa Martinoviča. Táto partia hercov je pripravená divákom v Ružinove priniesť nezabudnuteľné zážitky na divadelnej scéne.

Oľga Belešová je plná nadšenia kvôli novému začiatku v Dome kultúry Ružinov, hovorí: "Tešíme sa na divákov na novom mieste v príjemnej divadelnej sále DK Ružinov, s fungujúcou kaviarňou a pohodlným parkovaním. Prinesieme náš pôvodný repertoár, ale plánujeme aj ďalšiu novinku".
Oľga Belešová

Tento nový kultúrny prírastok určite obohatí kultúrnu scénu Ružinova. Divadlo pART of ART sľubuje zábavu, emocionálnu hĺbku a umeleckú kvalitu vo svojich predstaveniach. Diváci sa môžu tešiť na nové divadelné inscenácie, ale aj na osvedčené tituly, ktoré divadlo ponúkne:

Rita Skvelé komediálne a improvizátorske trio vás vovedie do zákulisia redakcie lajfstajlového časopisu RITA v období, keď zostavujú vianočné číslo. Ktorá celebrita sa dostane na jeho titulku? Účinkujú: Oľga Belešová, Roman Pomajbo, Štefan Martinovič Zoznamka Zoznamka je zážitková show pre všetky pohlavia a vekové kategórie, interaktívny happening dvoch skvelých hercov, komikov a zabávačov. Hra s mužsko-ženským princípom vtiahne chtiac-nechtiac do deja aj divákov. Účinkujú: Oľga Belešová a Roman Pomajbo Hra o (ci)tróny Zábavná divadelná komédia s víziou budúcnosti nášho Slovenska. Konečne sa dozviete pravdu o lámaní troch Svätoplukových prútov, kto bol v skutočnosti Golem a ako to bolo s vynálezom gilotíny. Účinkujú: Oľga Belešová, Roman Pomajbo, Štefan Martinovič


Nech žije umenie a kultúra v Ružinove!


Comments


bottom of page