top of page
SMEJKO A TANCULIENKA | POĎ VON!
SMEJKO A TANCULIENKA | POĎ VON!

SMEJKO A TANCULIENKA | POĎ VON!

Úplne nové predstavenie s Huncúlikom, Smejkom a Tanculienkou s pesničkami s ich posledného filmu Poď von!

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

03. 5. 2023, 17:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Huncúlik doma sedí, nič nerobí a len vylihuje, pretože vonku prší a hrmia blesky. Prekvapia ho zamočení Smejko a Tanculienka a snažia sa ho zabaviť pesničkou Keď si šťastný. Zahrajú sa aj hru Dvaja remeselníci. Zaspievajú si aj Žltú raketu. Rozdelia si spoločne Čokoládu. Nič však nepomáha. Našťastie ale vyjde slniečko a všetci môžu ísť von. Prídu do čarovného parku, kde stretnú vlka na kolobežke, ktorý im zaspieva svoj smutný príbeh v pesničke Vlk a semafor. Objavia Túlavé topánky a vydajú sa s nimi do sveta. Dobrodružstvo s lupičmi zažijú aj Na divokom západe. Zaspievajú si Poď von! Ale hlavne sú radi, že sú spolu a aj keby sa znovu rozpršalo, povedia si: Nič nás nezlomí. A možno zaspievajú aj nejaké staršie hity. Nechajte sa prekvapiť a príďte na jedinečné pesničkové predstavenie Poď von! s Huncúlikom a Smejkom a Tanculienkou!

Chrobáčikovia, tešíme sa na vás na koncertoch! Vaši Smejko a Tanculienka   Predstavenie trvá približne 60 minút a je vhodné pre všetkých od 2 rokov.   Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku. Do sály z bezpečnostných a kapacitných dôvodov púšťame len toľko osôb, koľko je v sále miest na sedenie. Záleží nám na bezpečnosti a pohodlí našich chrobáčikov.   

Ako bonus ku každým 4 lístkom zakúpeným v jednom nákupe si môžete vybrať darček:

1. DVD

alebo 2. Mesačný prístup ku všetkým našim filmom a rozprávkam na www.kukino.tv Darček získate pred vstupom do sály.

Dieťa s platným ZŤP preukazom do 15 rokov bude mať po zakúpení vstupenky a predložení ZŤP preukazu na vstupe pred akciou nárok na vrátenie 50 % zo vstupného.

Zľavy a vstupenky pre deti: Bez zľavy - každý účastník podujatia musí mať zakúpenú platnú vstupenku bez ohľadu na vek. Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých.

Vstupné: 

12 €

Vstupenky:

https://www.ticketportal.sk/event/Smejko-a-Tanculienka-Pod-von

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page