top of page
NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE
NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE

NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE

Divadelné predstavenie pre deti

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

05. 11. 2023, 10:30 – 11:15

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

5.11. 

Mravec Gregor

Divadlo Dúha

Krásny príbeh o hľadaní domova, láske, odvahe a priateľstve.

Mravec Gregor žije svoj jednoduchý život plný povinností vo veľkom mravenisku. Jeho úlohou je každý deň hľadať vodu potrebnú pre zásoby ostatných členov mraveniska. Keď je s prácou hotový, rád sa hrá s kamarátmi a vymýšľa dobrodružstvá. Jedného dňa sa mu prisnil sen o krásnom mieste, kde je všetko inak ako doma v mravenisku a rozhodne sa odísť a opustiť domov v domienke, že na vysnívanom mieste mu bude lepšie. Čo ho čaká cestou objavovania a hľadania to je prekvapenie.

26.11.

Malý Huemaj

Divadlo Jaja

Jedného dňa sa narodí zvieratko….. ale nevie čo je zač! Aby zistilo, čo je vlastne za zvera, vyberie sa do sveta hľadať svoju mamičku. Vďaka svojej odvahe stretáva rôzne zvieratká, ktoré náááhodou trochu pripomínajú aktuálne sa premávajúce celebrity i necelebrity (všetky postavy a miesta sú vymyslené, akákoľvek podoba je čisto náhodná! :-)).

Tak ako v reálnom živote aj v tomto predstavení budete vidieť postavy dobré i zlé…… a diváci majú možnosť hádať spolu s Huemajom……uhádnu čo je zač??? Podarí sa Huemajovi nájsť svoju mamičku?

Predstavenie podnecuje deti k záujmu o knihy a ich čítanie. Rozprávkový príbeh je určený pre deti, no špeciálne vycibrené texty sa nájdu aj pre dospelé uši!

Vstupné: 

5 €

𝗣𝗿𝗲𝗱𝗮𝗷 𝘃𝘀𝘁𝘂𝗽𝗲𝗻𝗶𝗲𝗸:

vstupenky sú dostupné 30 minút pred podujatím priamo na mieste

𝗦𝗘𝗗𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗩𝗢𝗟̌𝗡𝗘́

𝗣𝗼𝗱𝘂𝗷𝗮𝘁𝗶𝗲 𝗽𝗿𝗲 𝘃𝗮́𝘀 𝗽𝗿𝗶𝗽𝗿𝗮𝘃𝗶𝗹𝗶: 

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page