top of page
ANDREA ZIMÁNYIOVÁ | koncert
ANDREA ZIMÁNYIOVÁ | koncert

ANDREA ZIMÁNYIOVÁ | koncert

Hudobný zážitok pre seniorov: koncert s Andreou Zimányiovou

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

24. 10. 2023, 14:30

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Úžasná príležitosť stretnúť sa a stráviť príjemné chvíle na hudobnom podujatí plnom radosti a melódií. Speváčka Andrea Zimányiová vás srdečne pozýva na nezabudnuteľný koncert pre seniorov.

Andrea Zimányiová, jedna z najtalentovanejších a najobľúbenejších speváčok s bohatou hudobnou kariérou, pripravuje špeciálny program plný hitov a piesní, ktoré vás prenesú do sveta spomienok a radosti. Koncert pre seniorov je príležitosťou zdieľať hudobný zážitok s vašimi priateľmi a blízkymi.

Andrea Zimányiová je uznávanou slovenskou speváčkou s bohatým repertoárom a kariérou. Svojím hlasom a charizmou oslovila tisícky poslucháčov nielen na Slovensku, ale aj za jeho hranicami. Svojim interpretáciám dodáva osobitý šmrnc a výnimočnú emóciu, vďaka čomu patrí medzi najvýraznejšie hlasové osobnosti hudobnej scény.

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

Vstupenky:

Vstup na všetky podujatia je zadarmo! Je nutné sa vopred online registrovať. VOĽNÉ SEDENIE

Dôležité informácie o účasti na podujatiach:

Online registrácia:

Pre zabezpečenie vašej účasti je nevyhnutné sa bezplatne zaregistrovať online na tejto stránke. Na divadelné predstavenia „Na srdci mi hraj!, Alžbeta Báthory a Milenec“ máte možnosť registrácie len na jedno predstavenie. Ak sa registrujete na viacero divadelných predstavení, vaša registrácia bude neplatná a zrušená.

Účastníci:

Podujatia sú určené výlučne pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove.

Súhlas:

S odoslaním registrácie dávate súhlas, že pri vstupe na podujatie vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Toto opatrenie nám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých účastníkov.

Osobná registrácia:

Máte možnosť si registráciu spraviť aj osobne na informáciách v DK Ružinov, Ružinovská 28. Informačný pult je pre vás k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 hodín. Naši pracovníci vám ochotne pomôžu s registráciou a zodpovedia vaše otázky.

VSTUPENKY

  • Bezplatná vstupenka

    Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na podujatie.

    0,00 €
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page