top of page
ZAŽIŤ TO ZNOVU | kino
ZAŽIŤ TO ZNOVU | kino

ZAŽIŤ TO ZNOVU | kino

Akú dobu by ste chceli zažiť, ak by ste dostali tú možnosť?

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

09. 10. 2023, 14:00

SD Nivy, Súťažná 18

POPIS PODUJATIA

Komédia / Dráma / Romantický

Francúzsko, 2019, 115 min (Alternatívna 111 min)

Zažiť to znovu

Zábavná romantická komédia o tom, čo by sa mohlo stať, keby sme si mohli zopakovať tie najkrajšie okamihy – a či je to potrebné k tomu, aby sme sa opäť zamilovali? Akú dobu by ste chceli zažiť, ak by ste mali túto možnosť? Pred touto otázkou stojí Victor (Daniel Auteuil), keď od svojho syna dostane darčekovú poukážku agentúry Time Travelers. Tá dokáže pomocou filmových kulís a hercov zinscenovať akúkoľvek epochu a sprostredkovať svojim klientom stretnutie so slávnymi osobnosťami dejín podľa ich želania. Zatiaľ čo sa chcú iní zákazníci pozrieť na dvor Ludvika XVI. či povečerať s Hitlerom, Victor sa túži vrátiť do nespútaných sedemdesiatych rokov a ešte raz prežiť prvé rande so svojou ženou Marianne (Fanny Ardant) – dobu, keď v ňom dokázala vidieť viac ako len nudného „páprdu“ v pruhovanom pyžame.

Réžia a scenár:

Nicolas Bedos

Účinkujú:

Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier, Fanny Ardant, Pierre Arditi, Denis Podalydès, Michaël Cohen, Bertrand Poncet ...

Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=q5QghoZRY8Q

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

Vstupenky:

Vstup na všetky podujatia je zadarmo! Je nutné sa vopred online registrovať. VOĽNÉ SEDENIE

Dôležité informácie o účasti na podujatiach:

Online registrácia:

Pre zabezpečenie vašej účasti je nevyhnutné sa bezplatne zaregistrovať online na tejto stránke. Na divadelné predstavenia „Na srdci mi hraj!, Alžbeta Báthory a Milenec“ máte možnosť registrácie len na jedno predstavenie. Ak sa registrujete na viacero divadelných predstavení, vaša registrácia bude neplatná a zrušená.

Účastníci:

Podujatia sú určené výlučne pre seniorov s trvalým bydliskom v Ružinove.

Súhlas:

S odoslaním registrácie dávate súhlas, že pri vstupe na podujatie vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Toto opatrenie nám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých účastníkov.

Osobná registrácia:

Máte možnosť si registráciu spraviť aj osobne na informáciách v DK Ružinov, Ružinovská 28. Informačný pult je pre vás k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 hodín. Naši pracovníci vám ochotne pomôžu s registráciou a zodpovedia vaše otázky.

VSTUPENKY

  • Bezplatná vstupenka

    Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na podujatie.

    0,00 €
    Prodej skončil

Celkem

0,00 €

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page