top of page
THE BACKWARDS | hody
THE BACKWARDS | hody

THE BACKWARDS | hody

The Backwards sú slovenskou revivalovou hudobnou skupinou, imitujúcou Beatles

ČAS A MIESTO

24. 9. 2023, 17:30

Park A. Hlinku, Astrová 36, Ružinov

POPIS PODUJATIA

Podujatie sa koná v rámci

RUŽINOVSKÝCH HODOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Milovníci hudby a legendárnej skupiny The Beatles majú dôvod na radost! Blíži sa neobyčajný hudobný zážitok, ktorý vás zavedie do sveta hudobnej histórie. 

The Backwards, slovenská revivalová skupina, sa chystá priniesť vám jedinečné vystúpenie, ktoré vás prenesie priamo do éry Beatles.

The Backwards sú nielen kapelou, ale skutočnými hudobnými fanatikmi. Ich poslaním je priniesť vám skutočný zvuk a ducha legendárnej skupiny The Beatles. Ich verná interpretácia nahrávok a prejavu Beatles je viac než len hudobná show - je to hudobná odysea späť k jednej z najväčších kapel všetkých čias.

Na tomto koncerte sa môžete tešiť na piesne, ktoré vás potešia nostalgickou atmosférou a jedinečnými melódiami, ktoré sa zaryjú do vášho srdca. The Backwards nám ukážu, že Beatles nie sú len minulosťou, ale stále žijú vo svojich piesňach a hudobnom odkaze.

Vstup:

ZADARMO

Podujatie pre vás pripravili:

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Hlavný mediálny partner: Rádio Sity

Partneri: Nový Ružinov - Bývajte, kde je radosť žiť, ProPark PARKING SOLUTIONS, Národné športové centrum, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Fragolino

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page