top of page
TAJOMSTVÁ VIANOČNÉHO KRBU | Advent v Ružinove
TAJOMSTVÁ VIANOČNÉHO KRBU | Advent v Ružinove

TAJOMSTVÁ VIANOČNÉHO KRBU | Advent v Ružinove

Vianočný divadelný koncert Thomasa Puskailera je pohodový večer, počas ktorého bude váš úsmev prirodzene striedať dojatie.

ČAS A MIESTO

17. 12., 18:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Veselo aj vážne o Vianociach. O predvianočnom čase, ako aj o prípravách na najkrajšie sviatky roka. O zhone a tešení sa. O mužsko – ženských prioritách. O detských aj dospeláckych očakávaniach spojených s príchodom Ježiška.  

Všetko, čo ste si vždy o Vianociach mysleli, ale báli ste sa to vysloviť nahlas.  Ale aj o tom nevysvetliteľnom, krásnom, zázračnom a nepomenovateľnom... O najväčšom tajomstve a duchovnom rozmere sviatkov ľudského porozumenia, lásky a pokoja. O kráse a tichu. O ľudských, vtipno – smiešnych nedokonalostiach prežívania Vianoc. Aj o ich bezproblémovom prežití!  humor – sentiment – realita – sen  

Priam rodinné stretnutie pri krbe spomienok, zábavných príhod a melancholických úvah na tému Vianoc. Rozprávanie sa o veciach, ktoré všetci prežívame, ale aj o veciach, ktoré sú nevypovedateľné. Sú nami len tušené a intuitívne vnímané.  láskavé slovo – anjelská hudba a spev  

Ale predovšetkým! Zaznejú najväčšie a najznámejšie vianočné piesne, slávne melódie s novými slovenskými textami z pera vynikajúcich slovenských básnikov a textárov. V príťažlivom hudobnom a vokálnom šate. Songy, ktoré dôverne poznáte, ale aj tie, ktoré s nami nanovo objavíte. A zamilujete si ich. Ulahodia vášmu uchu a srdcu!

Námet a scenár:

Svetozár Sprušanský

Účinkujú:

Thomas Puskailer, Petra Humeňanská, Katarína Ivanková, Karin Olasová

VOĽNÉ SEDENIE

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov a Divadlo komédie

Vstupenky:

Vstup je zadarmo! Je nutné sa vopred online registrovať. 

Podujatie sa koná v rámci Adventu v Ružinove.

VSTUPENKY

  • Bezplatná vstupenka

    Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na podujatie.

    0,00 €

Celkem

0,00 €

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page