top of page
ZRUŠENÉ | SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ
ZRUŠENÉ | SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ

ZRUŠENÉ | SNEHOVÁ KRÁĽOVNÁ

Na Slovensku sa po prvýkrát predstaví multimediálna rozprávka s pieskovou animáciou

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

22. 3. 2023, 17:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Predstavenie "Snehová kráľovna" je ZRUŠENÉ.

Pozostáva z animácie, hudobného sprievodu a rozprávky v slovenskom jazyku. Pestrofarebná akcia, ktorá je rozprávkou s pieskovou animáciou, zapôsobí na dospelých aj deti. Kresby piesku v reálnom čase fascinujú každého. Pred vašimi očami sa na plátne zrodí rozprávka. Divaci budú mať možnosť vidieť klasickú tvorbu po novom.

„Snehová kráľovná" od slávneho Hansa Christiana Andersena je jeho najznámejším dielom. Zdá sa, že neexistuje rodina, v ktorej by sa deťom nečítali Andersenove rozprávky. V tomto svete láska, vernosť, vytrvalosť, láskavosť a viera robia skutočné zázraky - s ich pomocou sú zničené tie najhoršie kúzla, vyzbrojené nimi, rozprávkoví hrdinovia prekonávajú akékoľvek prekážky, ľahostajnosť a nedôveru, nachádzajú verných priateľov, prechádzajú dlhou a náročnou cestou k cieľu, pamätajú si len to dobré a získavajú zaslúžené šťastie.

Pri očarujúcej hudbe si vypočujete príbeh o zrkadle zlého trolla, Snehovej kráľovnej a osamelom ľadovom kráľovstve, statočnej Gerde a jej bratovi Kaiovi a žiarivá piesková animácia pripomenie príbeh ich tragického odlúčenia a magického znovuzjednotenia, ktorý uchvacuje deti aj dospelých už 178 rokov!

Predaj vstupeniek:

vstupenky v sieti Ticketportal

Podujatie pre vás pripravili:

Agentura SHOW SLOVAKIA

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page