top of page
SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO
SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO

SLOVENSKÉ ĽADOVÉ KRÁĽOVSTVO

Osloboďte kúzlo s veľkolepým Slovenským ľadovým kráľovstvom. Divadelné predstavenie na motív jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias, je plné humoru a ikonickych piesní

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

25. 3. 2024, 17:00

DK Ružinov, Veľká sála, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Detské divadelné predstavenie na motív jednej z najznámejších rozprávok všetkých čias, vás vtiahne do ľadového kráľovstva plného zábavy a hudby. Čaká na vás príbeh dvoch sestier Elzy a Anny, ktorých sesterská láska zachráni kráľovstvo. Stretnete sa aj s ich nerozlučnými kamarátmi, milým a vtipným snehuliakom Olafom a nebojácnym a odvážnym Kristoffom. Vychutnajte si skvelé spevácke a herecké výkony v podaní známych slovenských hercov a spevákov. Očakávajte veľa energie a interakcie s divákmi a známe piesne z rozprávky, ktoré si s nami určite radi zaspievate. Na našom predstavení sa zabavia nielen detí, ale aj dospelí.  V predstavení Slovenské ľadové kráľovstvo účinkujú aj herci, ktorí nadabovali a naspievali slovenský originál rozprávky.

Predstavenie trvá 55 minút a je vhodné pre deti od 3 rokov. Deti do 1 roka zdarma. Po každom predstavení je možné odfotiť sa s hercami.

Dĺžka predstavenia:

55 min.

Účinkujú: 

Olaf - Marian Labuda ml./ alt. Michal Hallon 

Elza - Andrea Somorovská 

Anna - Mirka Gális Partlová /alt. Maťa Dolná 

Kristoff - Dávid Árva

Vstupné:

13 €

Predaj vstupeniek:

vstupenky v sieti Predpredaj.sk

Podujatie pre vás pripravili: 

Slovenské ľadové kráľovstvo

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page