top of page
ŠIALENÉ NOŽNIČKY
ŠIALENÉ NOŽNIČKY

ŠIALENÉ NOŽNIČKY

Skvelá kriminálna komédia z prostredia kaderníckeho salóna.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

24. 10. 2022, 19:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Mestská časť Bratislava-Ružinov, Teatro Wüstenrot a CULTUS Ružinov vás pozývajú na divadelné predstavenie Šialené nožničky.

Výnimočný divácky hit svetových javísk!

 Kadernícky salón „Šialené nožničky“, ktorý vedie majster hrebeňov – a samozrejme aj nožničiek – Tony Kulma, má exkluzívnu klientelu a teší sa veľkej obľube u zákazníkov. Vysoko profesionálne renomé je náhle ohrozené. Vo vedľajšom byte – susediacom so salónom – sa nečakane udeje vražda… Podozriví sú rovnako zamestnanci kaderníctva, ako aj jeho návštevníci. Vyšetrovania sa chopí polícia a… Diváci.

 Skvelá kriminálna komédia, v ktorej jedno z hlavných slov na priebeh a smerovanie deja má interaktívny zástoj samotných divákov predstavenia. Hra, ktorá obletela takmer celý svet. S nadšenými reakciami publika sa dodnes hrá v Bostone (tam nepretržite od roku 1980 – za čo si vyslúžila zápis do Guinessovej knihy rekordov, ako súvisle najdlhšie sa hrajúca činoherná hra na svete), v Chicagu, Washingtone, San Franciscu, Montreale, Barcelone, Tel Avive, Budapešti, Prahe, Melbourne, Londýne, Lodži, Honolulu, ako aj v mnohých ďalších menších aj väčších mestách po celom svete – a všade s obrovským úspechom u divákov.

 Zábava aj napätie; vtip a neočakávané situácie. Prekavpivá a vždy iná pointa; humor vychádzajúci z improvizácie, ktorá vzniká z jedinečného a nezopakovateľného vstupovania divákov do deja.

Hra, ktorú keď uvidíte po prvý krát – musíte ju vidieť ešte raz, a ešte raz, a ešte…! Pretože divák rozhoduje o pointe a lúšti kriminálnu záhadu…! A popritom sa skvele zabáva!

Autor:

Paul Pörtner

Réžia:

Svetozár Sprušanský

Účinkujú:

Peter Kočiš alebo Marcel Ochránek, Karin Olasová alebo Zuzana Moravcová, Dušan Szabo, Marek Majeský alebo Přemysl Boublík, Jana Valocká alebo Lucia Vrablicová, Juraj Hrčka alebo Erik Peťovský

Vstupné: vstupenky v sieti Ticketportal.

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page