top of page
RAPUNSEL NA VLÁSKU
RAPUNSEL NA VLÁSKU

RAPUNSEL NA VLÁSKU

Interaktívne detské predstavenie na motívy legendárnej rozprávky bratov Grimmovcov v interpretácii popredných umelcov s originálnymi hlasmi

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

22. 5. 2024, 17:00

DK Ružinov, Veľká sála, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Objavte slobodu, úprimnosť a obrovskú lásku s princeznou ktorej život visí na vlásku. Rapunsel na vlásku je interaktívne detské muzikálové predstavenie na motívy jednej z najkrajších detských rozprávok od najznámejších tvorcov, plnej humoru spletitých situácii a nezvratných osudov, kde pravda, láska a sny víťazia. S nami zažijete tie najkrajšie a najväčšie sny, ktoré Rapunsel sníva, pretože jej obrovká túžba a sila spoznávať život je pre ňu tak oslobodzujúca a poučná. Stretnete sa s nebojácnou Rapunsel, závistlivou matkou Gothel a prešpekulovaným, no zamilovaným Eugenom.

Vychutnajte si skvelé spevácke a herecké výkony slovenských muzikálových hercov a spevákov aj s originálnymi hlasmi zo známej filmovej rozprávky. Príďte sa s nami zabaviť, zatancovať a zaspievať svetoznáme hity. Vytvoríte spolu s nami neuveriteľný príbeh, na ktorý nebudete vedieť zabudnúť.

Príbeh Rapunsel:  Flynn Rider je najúspešnejší a zároveň najhľadanejší zlodej v kráľovstve. Na svojom poslednom úteku sa uchýli do tajomnej, osamelej a, ako sa domnieva, opustenej veže. Chyba! Zo sebavedomého suveréna sa stáva rukojemníkom najzvláštnejšieho stvorenia, aké kedy stretol. Vežu totiž obýva tajomná dievčina s predlhými zlatými kúzelnými vlasmi menom Rapunzel. Zlá starena Gothel ju ako dieťa uniesla z rodičovského hradu, aby z jej dlhých vlasov dlhých dvadsať metrov čerpala mladosť a krásu. Rapunzel celý svoj život strávila zamknutá vo veži s jediným spoločníkom – malým svojráznym chameleónikom. Dnes je vo veku tínedžerky s bujnou fantáziou a Flynnov vpád a následný zmätok je tak vítaným spestrením nudného života. Nečakaná zmena spôsobí, že Rapunzel po prvýkrát opustí svoje väzenie a vydáva sa aj s novými spoločníkmi na dramatický útek, plný dobrodružstva, zamotaných situácií a divokých zážitkov, pri ktorých ich životy visia doslova – na vlásku…

Predstavenie je vhodné pre všetky vekové kategórie.

Dĺžka predstavenia:

60 min.

Účinkujú: 

Rapunse l - Lucia Bugalová/ Simona Augustovičová 

Macocha - Natália Kóšová/Lucia Bugalová/Yvetta Blanarovičová 

Eugen - Matej Koreň

Vstupné:

Každá osoba, dospelý aj dieťa bez ohľadu na vek musí mať platnú vstupenku (deti do 2 roka bez sedenia zdarma). Cena vstupeniek je rovnaká pre deti aj dospelých - 13€/osoba.

Predaj vstupeniek:

vstupenky v sieti Ticketportal

Podujatie pre vás pripravili: 

Spoločnosť Destiny'S s.r.o.

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page