top of page
NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE
NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE

NEDEĽNÉ ROZPRÁVKOVÉ DOPOLUDNIE

Divadelné predstavenie pre deti

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

22. 10. 2023, 10:30 – 11:15

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

8.10. Princezná Frmfulína DIvadlo Jaja

A už je to tu! Nezbedná, vrtošivá, namyslená…. Princezná Frmfulína! Dokáže uraziť každého bez ostychu – hoc aj Čarovnú Vílu… Tá jej to však nedaruje a pošle ju za trest do služby k Drakovi. No ako to len môže dopadnúť?! Nuž, milí MALÍ i veľkí diváci, ako sa toto predstavenie skončí je na Vás…! Ste zvedaví? Príďte sa pozrieť na predstavenie Princezná Frmfulína! 

15.10. Princ Bajaja Divadlo Neline

Za siedmimi horami a dolinami, žil statočný a odvážny Rytier Bajaja. Raz vo sne zbadal dievča, poviem vám, ako kvet, volalo: Pomoc, pomoc! Na celý šíry svet. A tak sa vybral za ňou....

22.10. Lotroviny našej babky Divadlo Zábavka

Nová bábkovo-činoherná inscenácia pre celú rodinu. Veselá zábavka s pesničkami o mojej prastarkej, ale aj o tvojom dedkovi. Spolu s deťmi nakukneme do sveta, v ktorom žili naši starí rodičia. Nové predstavenie je o rôznych starých rodičoch a našej láske k nim. Bábky rozpovedia zázračné príbehy. O tom, že aj starká hrávala futbal. O tom, že prababka zažila vojnu a videla vojakov na vlastné oči. Ale aj o tom, ako sa vyrába zázrak.

29.10. Gašparko a Janko v pekle Stražanovo bábkové divadlo

Klasická bábková hra, kde dobro zvíťazí nad zlom, keď Janko s gašparkom prekabátia čertov. Od mladého hlúpeho čerta figliarstvom vymámia zlato a dukáty, ktoré rozdelia medzi chudobných, zaplatia dlžoby židovi Grossmanovi, krajčírovi. Mladý čert, aby si zachránil kožu pred výpraskom od starého čerta, prezradí komu to dal. Prešibaný Gašparko si znovu poradí pri naháňačke so starým čertom, keď mamička pokropí zem svätenou vodou a on sa na nej pošmykne a odletí do pekla.

𝗩𝘀𝘁𝘂𝗽𝗻𝗲́: 5 €

𝗣𝗿𝗲𝗱𝗮𝗷 𝘃𝘀𝘁𝘂𝗽𝗲𝗻𝗶𝗲𝗸: vstupenky sú dostupné 30 minút pred podujatím priamo na mieste

𝗦𝗘𝗗𝗘𝗡𝗜𝗘 𝗩𝗢𝗟̌𝗡𝗘́

𝗣𝗼𝗱𝘂𝗷𝗮𝘁𝗶𝗲 𝗽𝗿𝗲 𝘃𝗮́𝘀 𝗽𝗿𝗶𝗽𝗿𝗮𝘃𝗶𝗹𝗶: MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page