top of page
MONIKA RIGÓ | hody
MONIKA RIGÓ | hody

MONIKA RIGÓ | hody

Slovenská kráľovná cigánskych piesní prichádza s nezameniteľným hlasom a vášňou!

ČAS A MIESTO

23. 9. 2023, 18:00

Park A. Hlinku, Astrová 36, Ružinov

POPIS PODUJATIA

Koncert sa koná v rámci

RUŽINOVSKÝCH HODOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Slovenská kráľovná cigánskych piesní, Monika Rigó. Táto výnimočná hudobná osobnosť Vás zavedie do sveta tradičných rómskych piesní, ktoré naspievala nielen v rómčine, ale aj v maďarčine a slovenčine. Jej hlas je jedinečným zvukom, ktorý spája rôzne jazyky a kultúrne vplyvy.

Monika Rigó získala svoj pôsobivý titul slovenskej kráľovnej cigánskych piesní vďaka svojmu nezameniteľnému hlasu a výraznej charizme. Jej interpretácia piesní prináša do poslucháčskej duše hlbokú emocionálnu rezonanciu. Svojím zafarbením hlasu dokáže pútať pozornosť nielen fanúšikov tradičnej rómskej hudby, ale aj širšieho publika z rôznych hudobných oblastí.

Tento koncert je jedinečnou príležitosťou zažiť autentické cigánske piesne vo svojej neskrátenej kráse. Monika Rigó nám umožní nahliadnuť do bohatých tradícií rómskej kultúry prostredníctvom hudby, čo môže byť obohacujúcim zážitkom pre všetkých prítomných.

Účinkujú:

Monika Rigó

Vstup:

ZADARMO

Podujatie pre vás pripravili:

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Hlavný mediálny partner: Rádio Sity

Partneri: Nový Ružinov - Bývajte, kde je radosť žiť, ProPark PARKING SOLUTIONS, Národné športové centrum, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Fragolino

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page