top of page
KLIMAKTÉRIUM 2  | PRE RUŽINOVČANOV
KLIMAKTÉRIUM 2  | PRE RUŽINOVČANOV

KLIMAKTÉRIUM 2 | PRE RUŽINOVČANOV

Zdá sa vám, že o ženách v období klimaktéria sme už povedali všetko? Mýlite sa! Poľská autorka Elżbieta Jodłowska a s ňou aj vaše obľúbené herečky sú späť! Vrátili sa na javisko s novým divadelným hitom! A s novou pozitívnou energiou!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

20. 9. 2023, 18:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Mestská časť Bratislava - Ružinov pripravila pre vás jedinečnú kultúrnu udalosť, ktorú si určite nenecháte ujsť!

Na programe je predpremiéra divadelného predstavenia s názvom „Klimaktérium 2 alebo ošiaľ menopauzy“. Táto inšpiratívna inscenácia je pokračovaním úspešnej divadelnej komédie s pesničkami, ktorá nenechá nikoho chladným. S vtipom a sebairóniou sa pohráva s neľahkou životnou etapou, ktorou prechádzajú ženy - menopauzou. 

Druhý diel ponúka nový pohľad na osudy hrdiniek, ktoré ste si obľúbili v prvej časti. Sú to ženy, ktoré už nie sú najmladšie, ale stále si udržiavajú mladistvý duch, čím sa vyrovnávajú so všetkými výzvami života.

Toto pokračovanie vzniklo na žiadosť samotného publika, čo svedčí o jeho nadšení a záujme o osudy týchto nezabudnuteľných postáv. Chceli vedieť, čo sa stalo ďalej a ako sa hrdinky vyrovnávajú so všetkými prekážkami. Ich príbeh je príbehom humoru, odhodlania a sebaprijatia, čo nás všetkých môže inšpirovať.

A čo je najlepšie, táto skvelá kultúrna udalosť je pre všetkých Ružinovčanov úplne zadarmo. 

Mestská časť Bratislava - Ružinov vás srdečne pozýva na túto predpremiéru, aby ste si užili večer plný smiechu, hudby a skvelých hereckých výkonov.

Nenechajte si ujsť túto príležitosť zažiť nezabudnuteľný divadelný zážitok. Tešíme sa na stretnutie s vami na predstavení "Klimaktérium 2 alebo ošiaľ menopauzy"!

Účinkujú:

Zuzana Tlučková / Dagmar Sanitrová, Gizela Oňová / Ľudmila Lukačíková, Jana Valocká / Katarína Brychtová / Daniela Kuffelová, Zuzana Vačková / Jeanette Švoňavská

Vstupenky:

Vstup je zadarmo! Je nutné sa vopred online registrovať. VOĽNÉ SEDENIE

Dôležité informácie o účasti na podujatiach:

Online registrácia:

Pre zabezpečenie vašej účasti je nevyhnutné sa bezplatne zaregistrovať online na tejto stránke. 

Účastníci:

Predstavenie je určené výlučne pre občanov s trvalým bydliskom v Ružinove.

Súhlas:

S odoslaním registrácie dávate súhlas, že pri vstupe na podujatie vám môžeme skontrolovať občiansky preukaz. Toto opatrenie nám pomôže zabezpečiť bezpečnosť a komfort všetkých účastníkov.

Osobná registrácia:

Máte možnosť si registráciu spraviť aj osobne na informáciách v DK Ružinov, Ružinovská 28. Informačný pult je pre vás k dispozícii každý deň od 8:00 do 20:00 hodín. Naši pracovníci vám ochotne pomôžu s registráciou a zodpovedia vaše otázky.

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov, Divadlo komédie a CULTUS Ružinov

VSTUPENKY

  • Bezplatná vstupenka

    Táto vstupenka obsahuje bezplatný vstup na predstavenie.

    0,00 €
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page