top of page
KALI + DJ PETER PANN | hody
KALI + DJ PETER PANN | hody

KALI + DJ PETER PANN | hody

Nadčasoví Hrdinovia Slovenskej Hip-hopovej Scény: Kali a DJ Peter Pann

ČAS A MIESTO

24. 9. 2023, 19:00

Park A. Hlinku, Astrová 36, Ružinov

POPIS PODUJATIA

Koncert sa koná v rámci

RUŽINOVSKÝCH HODOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Slovenská hudobná scéna je domovom pre mnoho talentovaných umelcov, ktorí svojimi textami a melódiami oslovujú široké publikum. Medzi takýchto umelcov patria aj Kali a DJ Peter Pann, dvojica, ktorá má svoje miesto vo svete hip-hopu a elektronickej hudby. Títo dvaja hudobníci, každý so svojím unikátnym prístupom k tvorbe hudby, sa stali ikonami na slovenskej hudobnej scéne.

DJ Peter Pann, známy ako Peter Janků, je renomovaný hudobník, producent a DJ. Jeho hudobné aranžmány sú jedinečné a okúzľujúce, čo robí z každej ich spolupráce s Kalim skutočný zvukový zážitok. Jeho schopnosť fúziou rôznych hudobných žánrov vytvára nezameniteľnú atmosféru, ktorá nesie ich hudbu k novým hraniciam.

Ich spoločné projekty sú vždy príležitosťou na prekvapenie. Kali a DJ Peter Pann nikdy nepočívajú na vavrínoch a vždy sa snažia posunúť hudobné spektrum na vyššiu úroveň. Ich skladby ako "Viacej svetla" či "Zrkadlo" sú dôkazom toho, že slovenská hudobná scéna má čo ponúknuť nielen domácim fanúšikom, ale aj širšiemu publiku.

Táto dvojica si získala rešpekt nielen v rámci hip-hopovej komunity, ale stala sa symbolom inovácie a kreativity v hudobnom priemysle. Ich hudba nesie posolstvo, emócie a silný umelčí výraz, čo ich robí neodmysliteľnou súčasťou hudobnej krajiny Slovenska.

Kali a DJ Peter Pann nás stále prekvapujú novými skladbami, projekty a spoluprácou s ďalšími talentovanými umelcami. Sú to umelci, ktorí dokážu spojiť minulosť s budúcnosťou hudby a vytvoriť diela, ktoré nám ešte dlho zostanú v pamäti. Ich hudobná odysea bude určite pokračovať ďalej a my už teraz s napätím očakávame, čo nám ešte prinášajú.

Účinkujú:

Kali a DJ Peter Pann

Vstup:

ZADARMO

Podujatie pre vás pripravili:

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Hlavný mediálny partner: Rádio Sity

Partneri: Nový Ružinov - Bývajte, kde je radosť žiť, ProPark PARKING SOLUTIONS, Národné športové centrum, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Fragolino

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page