top of page
FOTO SLOVAKIA 2023
FOTO SLOVAKIA 2023

FOTO SLOVAKIA 2023

9. ročník prezentačnej výstavy FotoSlovakia

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

21. 10. 2023, 9:00 – 18:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Táto najväčšia akcia svojho druhu na Slovensku je zameraná na širokú laickú aj poloprofesionálnu fotografickú verejnosť, ktorá oslovuje všetkých záujemcov o fotografovania a začatie podnikania vo foto-video priemysle.

Na FotoSlovakia 2023 sa so širokým sortimentom predstavia najznámejšie svetové značky fototechniky a príslušenstva . Prezentovať sa budú produkty firiem Canon, Nikon, Sony, Fujifilm, OMD,  Manfrotto, Leofoto, Lowepro, PeakDesign, Joby, Fomei, FocusNordic,  EIZO a mnoho ďalších. Návštevníci budú mať možnosť spoznať aj  vyskúšať si najnovšie modely fotoaparátov, objektívov, statívov , tlačiarní, monitorov, batohov ,brašní, a množstvo ďalšieho  príslušenstva, ktoré fotograf k svojej práci potrebuje.

Okrem expozície fototechniky a fotopríslušenstva ,organizátori pripravili bohatý celodenný sprievodný program. Počas celého dňa budú prebiehať prednášky, prezentácie,  workshopy a diskusie s fotografmi a profesionálnymi kameramanmi, skúsenými krajinkármi, portrétistami, lektormi a známymi osobnosťami sveta fotografie. Nebudú chýbať ani ukážky postupu práce fotografa v ateliéri, diskusie a výklad o tom ako správne komunikovať s modelom , či možnosť fotenia pre samotných návštevníkov. Výstava je doplnená o  premietanie najnovších filmov z tvorby svetoznámeho fotografa Filipa Kuliseva . S veľkým záujmov sa očakávajú prednášky profesionálneho fotografa Ľuba Śpirka o umelej inteligencii a jej vplyvu na fotografiu, či diskusie a tipy pre začínajúcich fotografov s Petrom Brichtom.

FotoSlovakia 2023 bude pre verejnosť otvorená od 9:00 do 18:00 hodiny.

Vstupné:

5,- €

Viac informácií nájdete na:

www.fotoslovakia.sk

Podujatie pre vás pripravili: 

Ephoto s.r.o. Borská 6, 841 02 Bratislava, www.ephoto.sk 0903 422 849

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page