top of page
BeThrifty Vintage Kilo Sale
BeThrifty Vintage Kilo Sale

BeThrifty Vintage Kilo Sale

Tisíce obľúbených, kvalitných značkových vintage odevov, ktorým môžete dať druhý život

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

24. 6. 2023, 10:30 – 25. 6. 2023, 18:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Ahoj Bratislava, ak sú tu lístky vypredané, vždy si ich môžete nájsť v našom obchode: Link - pre angličtinu prejdite dole:� Môžete si kúpiť obmedzený počet voľných vstupeniek online alebo zaplatiť 3 € na mieste na podujatí za vstupenku.

Miesto: DK Ružinov - Ružinovská 28, 821 04 Ružinov, Slovensko

Dátum a čas: 24. a 25. júna Sobota: 10:30 - 18:00 hod. Nedeľa: 10:30 až 18:00 hod.

Na čo sa môžete tešiť. Skvelá atmosféra a tisíce obľúbených, kvalitných značkových vintage odevov, ktorým môžete dať druhý život. Športové oblečenie, šaty, tričká, džínsy, streetwear, kabáty, bundy a mnoho ďalšieho vo veľkostiach XS až plus size. Ceny začínajú na 5 € za jeden kus oblečenia.�

Kto sme? BeThrifty nie je len jeden z mnohých vintage kilo predajov, s BeThrifty sa odlišujeme od ostatných! Ponúkame vám najväčší a najlepší výber vintage oblečenia a recyklovaných kúskov! Originálny výpredaj vintage kíl je späť vo vašom meste!

Ako to funguje.

Môžete si kúpiť toľko alebo tak málo, koľko chcete. Nekúpite si dva páry nohavíc, košeľu a sako, ale 1,08 kg tých najlepších vintage kúskov, ktoré sa prispôsobia vášmu individuálnemu štýlu.

Tričko stojí približne od 7 eur. Na výstupe vaše vintage kúsky odvážime a podľa toho sa určí cena, ktorá vychádza na 39€ za kilogram (nemusíte však kupovať celý kilogram).

V prepočte zaplatíte za džínsy približne 19 €, za šaty 12 € a za tričko 7 €.

Musím si rezervovať skoré miesto, aby som našiel najlepšie oblečenie? Samozrejme, že nie! Počas celého dňa budeme regály dopĺňať novými vintage kúskami, takže nezáleží na tom, či ste ranné vtáča alebo sa k nám pripojíte ako nakupujúci na poslednú chvíľu, čaká na vás množstvo neuveriteľných jednorazových kúskov.�

Môžem si kúpiť vstupenky na mieste?

Vstupenky na vstupnej pokladni sú vždy k dispozícii, ale odporúčame objednať si ich vopred, aby ste sa vyhli dlhšiemu čakaniu, navyše obmedzený počet voľných vstupeniek nájdete len online!

Na čo ešte čakáte? Zaobstarajte si vstupenky hneď teraz!�

Viac informácií Vám rád poskytne organizátor:XXL-Tarantula-Insect-Expo  na telefónnom čísle 0907 568 477

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page