top of page
S BARBIE UPRACEME RUŽINOV
S BARBIE UPRACEME RUŽINOV

S BARBIE UPRACEME RUŽINOV

Spoločne zatočíme s neporiadkom v okolí Štrkoveckého jazera a ukážeme všetkým, že upratovanie je hračka

ČAS A MIESTO

21. 4. 2024, 15:00

Štrkovecká lodenica, Sabinovská, Ružinov

POPIS PODUJATIA

Ružinov sa pripravuje na veľkú upratovaciu akciu v spolupráci s Barbie, ktorá sa uskutoční pri príležitosti osláv Dňa Zeme. Pod záštitou Barbie sa stretne množstvo dobrovoľníkov a rodín, aby spoločne zveľadili prostredie, v ktorom žijú.

Hlavným cieľom tejto iniciatívy je zatočiť s neporiadkom v okolí Štrkoveckého jazera a ukázať všetkým, že upratovanie môže byť nielen prospešné, ale aj zábavné. 

Spoločne zatočíme s neporiadkom

Pod heslom "Upratovanie je hračka" sa v nedeľu, 21. apríla 2024, medzi 15:00 a 18:00 hod. stretne množstvo dobrovoľníkov a záujemcov pri Štrkoveckej lodenici, aby vyčistili okolie jazera od odpadkov a neporiadku, ktorí tu niektorí návštevníci po sebe nechávajú.

Program pre deti a rodiny

Okrem samotného upratovania sa môžu návštevníci tešiť aj na program pre rodiny s deťmi. Divadlo Etudy predvedie o 16:00 hod. pre najmenších divákov detské divadielko s príbehom Včielky Elky, ktorá vám priblíži krásy prírody a dôležitosť ochrany životného prostredia. Okrem toho budú k dispozícii tvorivé dielne, kde si deti môžu vyskúšať rôzne remeselné techniky a vytvoriť si vlastné umelecké diela.

Zapojte sa aj vy!

Ak máte záujem zapojiť sa do tejto zážitkovej akcie a pomôcť s čistením okolia Štrkoveckého jazera, príďte v nedeľu, 21. apríla 2024, medzi 15:00 a 18:00 hod. pri Štrkoveckú lodenicu. Ochranne rukavice a vrecia na odpad v ikonickej ružovej farbe dostanete. Vytvorme spoločne príjemnejšie prostredie pre nás všetkých a pre budúce generácie!

🧒👦🔵POZOR! Toto podujatie je pre všetkých! Aj chlapci sú srdečne vítaní. Každý z nich dostane parádne modré vrecia na odpadky a modré rukavice. Navyše, budú sa môcť stretnúť so svojimi hrdinami - potápačmi, ktorí im radi prezradia niečo zaujímavé o svojom povolaní a ochrane životného prostredia.

Vstup:

zadarmo

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov a Barbie

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page