top of page
RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO
RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO

RUŽINOVSKÉ DETSKÉ KINO

Dračia krajina

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

26. 11. 2022, 14:00

SD Nivy, Súťažná 18

POPIS PODUJATIA

Nem., 2020, 92 min., 2D, slov. dabing, MP,

Zažite neuveriteľné dobrodružstvo a spoznajte svet na krídlach draka v animovanej dobrodružnej komédii pre celú rodinu natočenej podľa knižného bestselleru Cornelie Funke.

Doba, kedy ľudia a draci žili spoločne v mieri, je dávno minulosťou. Draci sa skrývajú vo vyhnanstve a majú zakázané lietať. Avšak jeden malý strieborný drak Lung už má takéhoto života dosť.

Chce spoznať svet a zažiť dobrodružstvo. Keď sa Lung dozvie, že ľudia chcú zničiť aj posledný dračí domov, tajne sa vydá na nebezpečnú cestu, aby svoj rod zachránil. So svojou nerozlučnou kamarátkou Sírankou chcú nájsť pradávny domov drakov, bájne miesto s názvom Lom nebies.

Pri svojom putovaní sa stretnú s malým zlodejom Benom, ktorý sa vydáva za dračieho jazdca, aby ušiel pred políciou. Spoločne sa všetci traja vydajú na nebezpečnú cestu k zasneženým vrcholom sveta a Ben zisťuje, že byť dračím jazdcom je skvelé. Netušia, že najväčšie nebezpečenstvo majú v pätách. Prenasleduje ich nenásytné dračie monštrum, ktorého cieľom je zničiť všetkých drakov na Zemi.

réžia: Tomer Eshed

vstup: Vstup zadarmo pre rodiny z Ružinova až do naplnenia kapacity sály

podujatie pre vás pripravili: MČ Bratislava-Ružinov, Kino Nostalgia a CULTUS Ružinov

trailer: https://youtu.be/Ceo2d981ulU

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page