top of page
VYPREDANÉ - PLES RUŽINOVČANOV
VYPREDANÉ - PLES RUŽINOVČANOV

VYPREDANÉ - PLES RUŽINOVČANOV

VYPREDANÉ! Ďakujeme za záujem, tešíme sa na vás. ======== Tradičný Ružinovský ples prichádza v novom kabaretnom šate a sľubuje nezabudnuteľný zážitok pre všetkých návštevníkov

ČAS A MIESTO

27. 1. 2024, 19:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Pripravte sa na noc z obdobia 20. rokov, plnú hudby, tanca, dobrého koňaku, cigár a ikonickej zábavy, pretože tento rok bude ples iný. Pripravte sa na Cabaret Night, kde sa stále niečo deje!

Ružinovský ples je dlhoročnou tradíciou a tentokrát prichádza s témou kabaret. Očakávať môžete vzrušujúci program, ktorý odštartuje 27. januára 2023 o 19:00 hod. v Dome kultúry Ružinov. Toto je udalosť, na ktorú nechcete zabudnúť!

Hlavná kapela Ludo Kuruc Big Band a moderátor Vratko Sirági

Tešiť sa môžete na kapelu Ludo Kuruc Big Band, ktorá Vám bude hrať až do neskorých hodín. Celým večerom vás bude sprevádzať výnimočný moderátor Vratko Sirági, ktorý dodá plesu nezabudnuteľnú atmosféru a šarm.

Tombola a voľná zábava

Oficiálna časť večera vyvrcholí polnočnou tombolou, kde môžete vyhrať úžasné ceny. Po nej nasleduje voľná zábava, kde sa budete môcť vytancovať až do neskorého rána.

Skvelé občerstvenie a voľný vstup na bufet

Vstupné zahŕňa nielen vstup na ples, ale aj vynikajúci catering. V cene je zahrnutý prípitok, hlavná večera, druhá večera, dezert, káva, nealkoholické nápoje a ½ fľaše vína.   

Odporúčaný dress code

Chceme, aby Ružinovský ples bol skutočným zážitkom a preto sme zvolili špeciálny dobrovoľný dress code v štýle 20. rokov. Tento dress code je príležitosťou ukázať svoju kreativitu a vytvoriť originálny outfit, ktorý odráža túto éru elegancie, excentricity a nadčasového šarmu. 

Pre tých, ktorí uprednostňujú tradičnú plesovú eleganciu, ponúkame aj Black tie dress code. Black tie je vždy spojená s vkusom a eleganciou, čo vytvorí skvelý kontrast k šarmu 20. rokov.

Cena vstupenky je 70 €.

Vstupenky si môžete zakúpiť v DK Ružinov, Ružinovská 28:

07. 1. 2024 od 11:00 do 14:00

09. 1. 2024 od 15:00 do 19:00

14. 1. 2024 od 11:00 do 14:00

Platiť sa dá iba v hotovosti.

Nechajte sa uniesť atmosférou kabaretu na Ružinovskom plese a pridajte sa k spokojnej hŕstke Ružinovčanov, ktorí budú oslavovať tohtoročný 12. ročník tejto úžasnej tradície. Pridajte sa k nám a urobte si v kalendári miesto na jedinečný večer plný vzrušenia a prekvapení.

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page