top of page
KARPATY | hody
KARPATY | hody

KARPATY | hody

Očarujúce vystúpenie plné tradičnej krásy

ČAS A MIESTO

24. 9. 2023, 14:30

Park A. Hlinku, Astrová 36, Ružinov

POPIS PODUJATIA

Podujatie sa koná v rámci

RUŽINOVSKÝCH HODOVÝCH SLÁVNOSTÍ

Folklórny súbor Karpaty, ikona v oblasti tradičného umenia, sa pripravuje priniesť vám úchvatné predstavenie, ktoré oživí bohatú históriu a krásu našich predkov.

Folklórny súbor Karpaty nesie v sebe všetko, čo ľudová kultúra zahrňuje. Ich tanečná zložka je plná elegancie a energie, ktorá evokuje prastaré tradície a príbehy. Ľudová hudba nám priblíži zvuky minulosti a spojí nás s našimi koreňmi. Dievčenská spevácka skupina prináša príjemnú harmóniu, ktorá dokresľuje atmosféru autentickej ľudovej kultúry. Súbor je zložený z približne 60 oddaných členov, ktorí s láskou a zanietením prenášajú tento vzácny dedičný poklad ďalej.

Na tomto vystúpení sa môžete tešiť na neopakovateľnú kombináciu tanca, hudby a spevu. Či už ste fanúšikom tradičného folklóru alebo jednoducho túžite po hlbokom kultúrnom zážitku, Folklórny súbor Karpaty vám prinesie autentickú a pôsobivú prezentáciu folklóru.

Vstup:

ZADARMO

Podujatie pre vás pripravili:

Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov

Hlavný mediálny partner: Rádio Sity

Partneri: Nový Ružinov - Bývajte, kde je radosť žiť, ProPark PARKING SOLUTIONS, Národné športové centrum, Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR, Fragolino

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page