top of page
HORÚCA SPRCHA
HORÚCA SPRCHA

HORÚCA SPRCHA

Vtipná komédia, ktorá prináša humornú a zároveň pravdivú správu o inštitúcii manželstva

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události

ČAS A MIESTO

19. 3. 2024, 19:00

DK Ružinov, Veľká sála, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Vtipná komédia, ktorá prináša humornú a zároveň pravdivú správu o inštitúcii manželstva.

On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! 

Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Katastrofálne podmienky, v akých sú naši hlavní hrdinovia nútení prenocovať, sú zrkadlom ich života a najmä ich vzájomných vzťahov. 

Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí... Stačí malá iskierka, a už sa rozhorí oheň predpojatostí, malicherných obvinení a nahromadeného hnevu. Manželské škriepky sa môžu začať...

Réžia:

Svetozár Sprušanský

Účinkujú:

Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Katarína Ivanková, Přemysl Boublík, Marcel Ochránek, Jakub Lorencovič, Thomas Puskailer

Predaj vstupeniek:

vstupenky v sieti Ticketportal

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov, Divadlo Komédie a CULTUS Ružinov

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page