top of page
DEŇ SENIOROV | prednáška
DEŇ SENIOROV | prednáška

DEŇ SENIOROV | prednáška

Podujatie plné zaujímavých prednášok, zdravotných kontrol a tomboly

ČAS A MIESTO

31. 10., 10:00

DK Ružinov, Ružinovská 28

POPIS PODUJATIA

Pripravte sa na jedinečný Deň seniorov, ktorý prinesie príležitosť pre staršiu generáciu prežiť nezabudnuteľný deň plný vzdelávania, zábavy a zdravotnej starostlivosti. Toto podujatie, organizované s cieľom osláviť životnú múdrosť seniorov, sa uskutoční s bohatým programom a rozmanitými aktivitami.

Prednášky pre rozšírenie vedomostí a inšpiráciu

Doobedie bude plné vzrušujúcich prednášok, ktoré oslovujú témy, ktoré aktuálne rezonujú so seniormi. Odborníci na rôzne oblasti prídu, aby sa podelili so svojimi poznatkami a skúsenosťami na témy, ktoré sú pre staršiu generáciu mimoriadne dôležité. Tieto prednášky vám pomôžu lepšie porozumieť a zvládnuť rôzne aspekty života v dôchodkovom veku, od zdravého životného štýlu až po financie a technologické novinky.

Prezentačné stánky organizácií

Súčasťou Dňa seniorov budú aj prezentačné stánky rôznych organizácií. Môžete sa stretnúť s miestnymi dobrovoľníckymi skupinami, ktoré ponúkajú príležitosti na dobrovoľníctvo a aktívne zapojenie sa do komunity. Okrem toho organizácie, ktoré sa starajú o starších občanov, budú k dispozícii s informáciami o rôznych kurzoch, službách a programoch, ktoré môžu poskytnúť podporu v každodennom živote.

Zdravotné kontroly zdarma

Vaše zdravie je našou prioritou, a preto sme pre vás pripravili bezplatné zdravotné kontroly. Na podujatí budete mať príležitosť zmerať si krvný tlak a hladinu cholesterolu. Tieto jednoduché kontroly môžu pomôcť včas odhaliť potenciálne zdravotné problémy a zabezpečiť, že si udržíte svoje zdravie na správnej ceste.

Tombola s cenami

Aby sme ukončili tento skvelý deň ešte lepšie, pripravili sme tombolu s úžasnými cenami! Môžete vyhrať fantastické darčeky a ceny, ktoré vám umocnia radosť zo dňa stráveného s nami.

Deň seniorov je príležitosťou na vzdelávanie a zábavu. Príďte a pripojte sa k nám na tomto nezabudnuteľnom podujatí, kde sa dozviete mnoho nových vecí, spoznáte nových ľudí a budete mať príležitosť získať užitočné informácie pre svoj život. 

Podujatie pre vás pripravili:

MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov

Vstupenky:

Vstup je voľný, nie je treba sa registrovať.

BEZ REGISTRÁCIE

ZDIEĽAŤ UDALOSŤ

bottom of page